0903 218 141

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 Home / Služby / Hypoxi / Často kladené otázky
 • Prečo Hypoxi a nie iný typ zoštíhlovacieho štúdia? Open or Close

  Hypoxi terapia je jedinnečná tým, že u nás v štúdiu Vám poskytneme minimálne o 2 výhody viac ako v iných štúdiách zameraných na udržiavanie, formovanie postavy a redukciu hmotnosti. A to, že v Hypoxi sa formuje telo a redukuje tuk tam, kde to je iným spôsobom skoro nemožné /chudnete tam kde to je potrebné/ a čo je ešte viac dôležité, že zároveň s redukciou hmotnosti sa staráme o to, aby Vaša pokožka po úbytku kilogramov nebola ochabnutá, naopak, aby vyzerala ešte lepšie ako predtým a to prostredníctvom vákuovej masáže v zariadení HDC /HypoxiDermologyComfort/.

 • Prečo by som mala prísť do vášho štúdia? Open or Close

  Našim prvoradým cieľom je Vaša spokojnosť a to nie len so službami nášho štúdia, ale aj príjemným a hlavne diskrétnym prostredím. Ukradnite si chvíľku len pre seba a priďte si ku nám aktívne oddýchnuť a zrelaxovať po namáhavom dni. Tak môžete spojiť príjemné s užitočným - vypnúť z pracovného vypätia a zároveň urobiť niečo pre svoje zdravie a krásu.

 • Čo môžem očakávať na prvej návšteve?Open or Close

  Keď si dopredu dohodnete termín, stačí si priniesť tepláky, tričko, tenisky a dobrú náladu. Bezplatne si vyskúšate naše stroje, pričom Vám podrobne vysvetlíme, čo sa deje vo Vašom tele počas cvičenia. Až potom sa rozhodnete, či investujete do svojho zdravia a krásy. Následne Vám vypracujeme špeciálny program, ktorý je absolútne individuálny a stanovuje sa podľa stavu Vašej pokožky, svalov a žíl. Založíme Vám kartu kde sa zaznamenajú Vaše miery a hmotnosť. A keď budete dodržiavat nami odporúčané stravovanie počas tréningov u nás, verte, že sa budeme spoločne s Vami tešit ako sa čísla na karte zmenšujú.

 • Čo musím spĺňať pred cvičeniami v Hypoxi štúdiu?Open or Close

  Pozitívne myslenie je veľmi dôležité, veriť si a tešiť sa z toho, že robíte niečo pre seba. Z tréningov na hypoxi zariadeniach sú vylučení ľudia, ktorí trpia važnymi srdcovo-cievnymi ochoreniami, ťažkou cukrovkou, nádorovými ochoreniami, pooperačnými stavmi - minimálne pol roka.

 • Ako sa stravovať v priebehu hypoxi tréningu?Open or Close

  PRED cvičením (1-4 hodiny) u h l o h y d r á t y . tie znamenajú energiu, ktorá je potrebná, aby telo dostatočne odbúravalo tuk. Sú to potraviny rastlinného pôvodu: cereálie, ryža, zemiaky, cestoviny, nízkotučny džem, med. Kombinujeme s ovocim a zeleninou. Hypoxi tréning zanecháva výrazné zvýšenie látkovej výmeny počas 2 - 8 hodín.

  Po tréningu (2 hodiny) dodáme organizmu b i e l k o v i n y - tie nepodporujú ukladanie tukov, ale vyživujú naše svaly. Sú to potraviny živočíšneho pôvodu - netučné mäso, vajcia, nízkotučné mliečne výrobky. Kombinujeme so zeleninou a ovocím (mimo zemiakov). MIMO tréningové dni: kombinovaná nízkokalorická strava. PITNÝ REŽIM - veľmi dôležité dodržať - minimálne 3-4 litre nesladených nápojov denne.