0903 218 141

O nás

 
HYPOXI LPG KADERNÍCTVO KOZMETIKA MANIKÚRA PEDIKÚRA MASÁŽE
Cieľom nášho salónu je vonkajšia aj vnútorná krása nášho klienta, o ktorú sa svedomite postará náš odborný tím. Nie nadarmo je naše motto "Buďte krásné s nami". Našou prioritou je postarať sa o to, aby sa každý náš klient, ktorý prekročí už len prah nášho salónu, cítil príjemne, komfortne a bol nadmieru spokojný.
Produkty, s ktorými pracujeme sú len na prírodnej báze, bez parabénov, nie sú testované na zvieratách a nájdete ich len v lekárni alebo v špecializovaných salónoch. Preto značky, s ktorými pracujeme sú vlasová kozmetika Joico, tvárová a telová kozmetika Institut Esthederm Paris, telová kozmetika Sothys, nechtová kozmetika ORLY a pre starostlivosť o nohy Laufwunder. Ponúkame neinvazívne cvičenie HYPOXI a tiež neinvazívnu techniku nielen na odstránenie celulitídy LPG Endermologie.
Pre zvýšenie komfortu a úsporu času pre našich klientov, sme spojili viacero služieb pod jednu strechu. V IN Salóne sa o Vás postará team špecializovaných a certifikovaných odborníkov.
Každá klientka je pre nás iná osobnosť a nová skúsenosť, preto ku každej klientke pristupujeme individuálne, aby sa u nás citíla čo najkomfortnejšie.

Buďte krásne s nami

Zverte sa do rúk nášmu profesionálnemu tímu.

50 + šťastných klientov

Staňte sa aj Vy jedným z nich ...