0903 218 141

MASÁŽE

 Home / Služby / Masáže

Sothys

Sothys Paris, svet rafinovaný zmyselnosťou a emóciami, legendárny názov ktorý predstavuje špičkovú kvalitu a prestíž v salónoch krásy a Spa centrách na celom svete.

Rovnaká vášeň pre dokonalosť a rovnaké hľadanie absolútnej krásy, odhaľujú muži aj ženy už viac ako 60 rokov. Vysoko špecializovaná spoločnosť Sothys Paris vždy pôsobila s výnimočným záväzkom pre výskum a inováciu. Patrí na 1. miesta expertov pre krásu. Srdcom všetkých ošetrení je patentovaná masáž Digi-Estétique - exkluzívna masážna technika, ktorá aj z obyčajného ošetrenia vytvorí nezabudnuteľný zmyslový zážitok.

Institut Esthederm

Institut Esthederm dôveruje vašej pokožke.

Institut Esthederm dôveruje vašej pokožke. Veríme, že má v sebe všetko potrebné na to, aby bola krásna. V každom veku. Vonkajšie prostredie, spôsob života a vplyv času však spôsobujú to, že vaša pleť možno nefunguje správne. Preto úlohou starostlivosti Institut Esthederm je prevychovať pokožku a pleť a naučiť ju správne fungovať. Aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie a preto sú všetky produkty vyrobené z patentovanej ,,bunkovej" vody.

Produkty Institut Esthederm učia aj tú najcitlivejšiu pleť adaptovať sa na slnko tak, aby sa začala správať normálne a sama sa dokázala chrániť prirodzeným a zdravým opálením.